Fruit cups: $4.00 (serves 4 meals for 1 person or 1 meal for 4 people)
Cheese sticks: 2.00 (serves 2 meals for 1 person or 1 meal for 2 people)
Milk: 1.00 (1 meal for 1 person)
Junk food: 3.00 ( 3 meals for 1 person or 1 meal for 3 people)

pcworld_

Fruit cups: $4.00 (serves 4 meals for 1 person or 1 meal for 4 people) Cheese sticks: 2.00 (serves 2 meals for 1 person or 1 meal for 2 people) Milk: 1.00 (1 meal for 1 person) Junk food: 3.00 ( 3 meals for 1 person or 1 meal for 3 people)


7 34